Merkez Mah. Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı No:1/101

Tel: (0362) 6112104
Tel: (0362) 6112005
Fax: (0362) 6112454

}

Hafta İçi Her Gün
08:00 - 17:00

Yakakent Belediyesi ve Atakum Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen veren el alan elden üstündür hayır çarşısı açılışı Yakakent Belediye binası önünde yapıldı.
Hayır Çarşısı açılış konuşmasını Yakakent Belediye Başkan’ı Hüseyin Kıyma yaptı. Başkan Kıyma konuşmasında; ”Atakum Belediyesinin başlatmış olduğu hayır çarşısı bugün Yakakent İlçemizde. Bugün bu programda bizleri yalnız bırakmayan siz değerli Yakakent’li hemşerilerimize teşekkür ediyorum“ dedi. Paylaşmanın mutluluğunu, hazzını inşallah burada hep birlikte paylaşmış olacağız. Bizleri yalnız bırakmadığınız için siz değerli Yakakent’li hemşerilerimize, Yakakent Kaymakamı Selin Sarı hanımefendiye, İlçe Yönetim Kurulu üyelerine, idarecilere ve bu hayır çarşısının koordinesin de bizlere öncülük eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkür ederek yapmış olduğu hayırların makbul olmasını temenni ediyorum dedi.
Yakakent Belediye Başkan’ı Hüseyin Kıyma’ nın ardından İshak Taşçı bir konuşma yaptı.
Taşçı konuşmasında; Çok değerli Yakakent’li hemşerilerim, Atakum Belediyesi ve Yakakent Belediyesi ile ortaklaşa hayır çarşısı için Yakakent’teyiz. Bugün burada 76. hayır çarşısının açılışını yapıyoruz. Atakum Belediyesi olarak mevcut ilçelerimizde hayır çarşılarını genişletiyoruz. Samsun halkına yansıtmak için çalışıyoruz. Bugün Burada bize partnerlik yapan Yakakent Belediyesine teşekkür ediyorum dedi. Hayır Çarşısının Yakakent İlçesine Hayırlı olmasını diliyorum dedi.
Düzenlenen programa Yakakent Kaymakamı Selin Sarı, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Yakakent Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Yiğit ve AK Parti Yakakent İlçe Başkanı Ahmet Günel, Yakakent Belediyesi personeli ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Haber Resimleri