Merkez Mah. Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı No:1/101

Tel: (0362) 6112104
Tel: (0362) 6112005
Fax: (0362) 6112454

}

Hafta İçi Her Gün
08:00 - 17:00

Kırsal mahallelerde mahalle içi beton yol çalışmaları kapsamında Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılmakta olan beton yol çalışmalarımız Mutaflı Mahallesinde devam ediyor.

Bir süredir sağlıklı bir şekilde ulaşım hizmeti veremeyen Mutaflı Mahallesi mahalle içi yolunun alt yapı çalışmaları geçtiğimiz günlerde sona ermiş olup, beton yol kaplama çalışmalarına başlanmıştır.

Belediyemiz ekipleri tarafından yapımına başlanan beton yol çalışma alanlarını yerinde incelemek ve çalışmalar hakkında bilgi almak üzere Mutaflı Mahallesine yaptığı ziyarette mahalle halkıyla bir araya gelen Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma; “Vatandaşlarımızın ulaşımını daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilmesi için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Tüm mahallelerimize ulaşmak için gayret ediyoruz. Tam bir seferberlik halindeyiz. Çalışmalarımızı muhtarlarımızla yaptığımız istişareler ve koordine ile yürütmekteyiz. Bu vesileyle çalışmalarımızda bizlere desteklerini esirgemeyen muhtarlarımıza, mahalle sakinlerine, değerli hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Onların mutluluğu bizleri mutlu etmektedir” dedi.

Mahalle sakinlerimizin ve Mahalle Muhtarımızın yapılmakta olan beton yol çalışmalarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiği ziyarette Başkanımız Hüseyin Kıyma merkez veya kırsal mahalle ayırt etmeksizin tüm mahallelerimizde ulaşım kalitesini arttıracak şekilde yol çalışmalarının belirli program çerçevesinde devam edileceğini ifade etti.

Daha sonra Belediye Başkanımız bölgedeki incelemelerini tamamlayarak mahallemizden ayrıldı.


Haber Resimleri