Merkez Mah. Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı No:1/101

Tel: (0362) 6112104
Tel: (0362) 6112005
Fax: (0362) 6112454

}

Hafta İçi Her Gün
08:00 - 17:00

Yakakent Belediyesi’nce her yıl düzenlenen ve mahalle sakinlerini aynı masa etrafında buluşturan Geleneksel 6. “Her Akşam Başka Bir Mahalde İftar Yemeği” programımızın bu akşamki durağı Mutaflı Mahallesi Gökyar Mevkii’nde gerçekleşti.

Mutaflı Mahallesi Gökyar Mevkii sakinlerinin Ramazan Ayı’nı tebrik eden Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma “Ramazan coşkusu Yakakent’tin her yerinde ayrı güzellikte yaşanıyor.

Yakakent Belediyesi olarak tüm Yakakent’te hitap edecek şekilde mahalle iftarları veriyoruz. Amacımız vatandaşlarımızın Ramazan coşkusuna ortak olmak ve aynı manevi iklimi birlikte solumaktır.

Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularının had safhaya ulaştığı, on bir Ayın Sultanı olan Ramazan Ayı sevginin, kardeşliğin ve paylaşmanın artmasına vesile oluyor. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

Mahalle Muhtarı Zehni Yılmaz, “İftar programda bizleri bir araya getirdiği için Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma’ya ve emeği geçen Belediye personeline teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Aynı sofrada buluşan ve aynı lokmalarla oruçlarını açan iftar programına, Yakakent Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma ve ailesi, Büyükşehir Meclis Üyesi Turan Çakır, Belediye Meclis Üyemiz Naile Yetmişbir, Mahalle Muhtarı Zehni Yılmaz ve mahalle sakinleri eşlik etti.


Haber Resimleri