İlçemizin geçim kaynaklarından biri olan Defne yetiştiriciliği hakkında, Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma ve defne yetiştirme alanları bulunan mahallelerimizin muhtarları, üretim ve popülerliği arttırmak adına değerlendirme ve istişare toplantısı yaptı.
![Defne Yetiştiriciliğinin Üretim ve Popülerliği Arttırmak Adına Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Yapıldı](https://yakakent.bel.tr/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0044-1080x675.jpg)
Defne Yetiştiriciliğinin Üretim ve Popülerliği Arttırmak Adına Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Yapıldı
Eki 7, 2020 | Belediye Faaliyetleri, Manşet Haberleri