Merkez Mah. Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı No:1/101

Tel: (0362) 6112104
Tel: (0362) 6112005
Fax: (0362) 6112454

}

Hafta İçi Her Gün
08:00 - 17:00

Yakakent Belediyesi olarak 6 yıldır uygulamaya koyduğumuz “Her Akşam Başka Bir Mahalde İftar Yemeği” programımızı bu akşam Çepni Mahallesi Merkez Mevkii İlkokuluna kurduğumuz iftar soframızla mahalle halkımızla buluştuk.

Aynı sofrada buluşan ve aynı lokmalarla oruçlarını açan vatandaşlara, Yakakent Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Kıyma ve ailesi, AK Parti Yakakent İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Saliha Korkmaz, Belediye Meclis üyeleri Turan Çakır ve eşi, Naile Yetmişbir, Muhteber Çevik, ÇEPDER Başkanı Esat Şahin, Mahalle Muhtarı Ramazan İpek ve mahalle halkı eşlik etti.

Yakakent İlçesinde, Ramazan Ayının güzelliklerini hep birlikte tattıklarını söyleyen Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma, “Yakakent bizim evimiz. Yakakent’liler de ailemiz. Bu anlamda Ramazan Ayının güzelliklerini ailemizle birlikte yaşamak için 6 yıldır olduğu gibi bu Ramazanda da iftar programı düzenledik. İftarlarla mahallelerde kurduğumuz sofralarda oruçlarımızı vatandaşlarımızla birlikle açıyoruz.

Bizler bu akşam sizlerle birlikte olmak, sizlerle orucumuzu açmak istedik. Sizlerde bizim soframıza geldiniz, bizleri yalnız bırakmadınız. Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularının had safhaya ulaştığı, on bir Ayın Sultanı olan Ramazan Ayı sevginin, kardeşliğin ve paylaşmanın artmasına vesile oluyor. Cenab-ı Hakk tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın.

Bizleri yalnız bırakmayan AK Parti Yakakent İlçe Kadın Kolları Başkanımız ve Belediye Meclis Üyemiz Saliha Korkmaz’a, Belediye Meclis üyelemiz Turan Çakır’a ve eşine, Naile Yetmişbir’e, Muhteber Çevik’e, ÇEPDER Başkanımız Esat Şahin’e, Mahalle Muhtarı Ramazan İpek’e ve halkı tüm mahalle halkına teşekkürlerimi sunuyorum‘’ Dedi.


Haber Resimleri