Başkanımız Hüseyin Kıyma konferansa konuşmacı olarak katılan OMÜ İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Şahin’e plaket takdim ederek programın iyi niyetlere vesile olmasını diledi.
![Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma, Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında İlçe Müftülüğümüz tarafından düzenlenen konferansa katılım sağladı.](https://yakakent.bel.tr/wp-content/uploads/2023/09/383994936_712962247534411_4155593157831851384_n-1080x675.jpg)
Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma, Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında İlçe Müftülüğümüz tarafından düzenlenen konferansa katılım sağladı.
Eyl 27, 2023 | Belediye Faaliyetleri, Manşet Haberleri