Yakakent İlçe Kaymakamı olarak göreve başlayan Sayın Fatih Eroğlu’na , Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma, AK Parti Yakakent İlçe Başkanı Saliha Korkmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret ederek, Kaymakam Eroğlu’na görevinde başarılar dilediler
![Başkanımız Hüseyin Kıyma, İlçe Kaymakamı Fatih Eroğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.](https://yakakent.bel.tr/wp-content/uploads/2019/10/343-1080x675.jpg)
Başkanımız Hüseyin Kıyma, İlçe Kaymakamı Fatih Eroğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Eki 31, 2019 | Belediye Faaliyetleri, Manşet Haberleri