Merkez Mah. Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı No:1/101

Tel: (0362) 6112104
Tel: (0362) 6112005
Fax: (0362) 6112454

}

Hafta İçi Her Gün
08:00 - 17:00

Kış mevsiminde hasar gören yollarda bakım ve onarım çalışmalarını sürdüren Belediyemiz Fen İşleri ekipleri asfalt yama çalışmalarını yoğunlaştırdı.

İlçe genelinde deforme olan yollarda çalışmalarını hızlandıran Fen İşleri ekiplerimiz, Asmapınar Mahallesi Şahinli Mevkii yolunda asfalt yama çalışmalarına devam ediyor.

Vatandaşın hayatını kolaylaştırmak ve sürücülere konforlu bir yolculuk sağlamak amacıyla azar gören yollarda asfalt, yama ve onarım çalışmalarını sürdürürken, kış aylarında zarar gören ve yıpranmış yollarda, tek tek onarılıyor.

Ekiplerimiz belirlenen program dâhilinde ilçedeki yolları ring halinde tarayarak bozuk satıhlarda asfalt yama çalışması yapıyor.

Asfalt yama çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma; “Yakakent Belediyesi olarak Bazı mahallelerimizde asfalt yolların üzerinde meydana gelen çukurlar trafik konforunu rahatsız ediyor, araç sürücülerine zor anlar yaşatıyordu. Bununla ilgili olarak ekiplerimizi yama çalışmalarına yönlendirdik. Bu kapsamda şehir merkezinde ve mahalle yollarında çalışmalarımıza başladık. Hava şartları uygun olduğu müddetçe önümüzdeki günlerde diğer mahallelerimizde de yama çalışmalarımızı sürdürerek sürücülerimizin taşıt trafiğinde rahat hareket etmelerini ve Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.


Haber Resimleri