Toplantıda Başkanımız Hüseyin Kıyma belediyemizin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi verirken muhtarlarımızın mahalleleri ile ilgili sorun, talep ve çözüm önerileri dinledi.
![2023 yılı Temmuz ayı muhtarlar istişare ve değerlendirme toplantısı, Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma’nın, mahalle muhtarlarımızın ve Başkan yardımcımız Erdem Tarık Topal’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.](https://yakakent.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/363353556_676521991178437_7070221830098377768_n-1080x675.jpg)
2023 yılı Temmuz ayı muhtarlar istişare ve değerlendirme toplantısı, Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma’nın, mahalle muhtarlarımızın ve Başkan yardımcımız Erdem Tarık Topal’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Tem 25, 2023 | Belediye Faaliyetleri, Manşet Haberleri