Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini dile getiren Başkanımız Hüseyin Kıyma; “Belediyemizi ve şahsımı ziyaret eden çok değerli muhtarlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Büyük bir özveri ve sevgiyle görevlerini yerine getiren tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyorum.”
![19 Ekim Muhtarlar günü münasebetiyle İlçemiz Muhtarları, Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma’yı makamında ziyaret ettiler.](https://yakakent.bel.tr/wp-content/uploads/2023/10/391616422_726915379472431_5880622559607542070_n-1080x675.jpg)
19 Ekim Muhtarlar günü münasebetiyle İlçemiz Muhtarları, Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma’yı makamında ziyaret ettiler.
Eki 19, 2023 | Belediye Faaliyetleri, Manşet Haberleri